شرایط استفاده

شرایط استفاده

شرایط استفاده

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های رکسی پت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های رکسی پت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات رکسی پت اقدام نماید. ارتباطات الکترونیکی هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات رکسی پت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت کرده یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی رکسی پت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و شما موافقت می‌‏کنید که رکسی پت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد رکسی پت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
 در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه رکسی پت را در پروفایل خود لغو کنند. تنها مرجع رسمی ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Rexypet.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. 
وب سایت رکسی پت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Rexypet.com ندارد و از طریق برنامه‌های گفتگوی اینترنتی با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند و یا از طریق اینیستاگرام با آیدی rexy.pet در ارتباط باشند. ورود کاربران به وب‏‌سایت و استفاده از خدمات ارایه شده توسط رکسی پت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین شیوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی رکسی پت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رکسی پت از سوی کاربر است. لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات رکسی پت مطالعه بفرمایید.